-25%

KASE CHIEFTEC HUNTER

Availability:

S’ka stok


Kase Gaming nga Chieftec, per Motherboard ATX, Micro-ATX, Mini-ITX.

Suporton karte grafike deri ne 32 cm dhe ftohesa procesori deri ne 17cm | 4 x fane 120mm ARGB te perfshira

Qarkullim i ajrit ne te gjitha anet e kases + filtera kunder pluhurit.

7,500 L 10,000 L

S’ka stok